Citroen Ekim 2015 Kampanyası

Citroen her ay olduğu gibi Ekim ayında da yepyeni bir sonbahar fırsatıyla araç sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkıyor. Ekim ayı içerisinde Citroen sahibi olmaya karar verenlere özel olarak son derece avantajlı kredi fırsatları ve takas imkanları sunulmaktadır.

4 Bin TL Değerinde Takas İndirimi

Citroen’in en çok ilgi gören C4 Cactus ve C4 Picasso modellerini sunulan 4 bin TL değerindeki takas fırsatıyla satın alabilirsiniz.

20 Ay Vadeyle 20 Bin TL Kredi

Takas indiriminin yanı sıra Citroen Berlingo ve C – Elysee modelleri için de 20 ay vade ve yüzde 0,79 faiz oranıyla 20 bin TL değerinde kredi sunulmaktadır.

Tüm Ticarilerde Kredi Avantajı

Citroen C4 Cactus, C4 Picasso, Berlingo ve C-Elysee modellerinin yanı sıra Citroen’in bünyesinde yer alan tüm ticari modeller için geçerli olmak üzere kredi fırsatı sunuluyor.

Yüzde 0,79 gibi son derece düşük bir faiz oranıyla sunulan kredi sayesinde araç sahibi olmak son derece kolaylaştırılmaktadır.

Ekim ayı boyunca devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin geç kalmadan en yakın Citroen yetkili servisine uğraması gerekmektedir.

Citroen Cactus Kampanyası
Citroen Cactus KampanyasıCitro

Bir önceki araba yazımızda Yeni BMW X1 Motor Seçenekleri ve Fiyatları isimli yazımızda 2016 BMW X1, BMW X1 Fiyat Listesi ve Yeni BMW X1 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.