Bmw’den Mart Ayında İkinci El Araç Kampanyası

Bmw’yi Türkiye pazarında temsil eden Borusan Otomotiv hem satış hizmetleri hem de satış sonrası hizmetleri ile dikkat çekiyor. Borusan Bmw markasında hem 0 araç hem de 2. el araçlarda kampanyalar düzenliyor. Lüks araç satışlarında oldukça iyi başarılar yakalayan Borusan Otomotiv şimdi de Bmw’nin ikinci el  kampanyasına başladı.

Bmw İkinci El Kampanyası

Bmw İkinci El Kampanyası

Bmw marka araçlarda ikinci el kampnyası düzenleyen Borusan kampanyasını 31 marta kadar sürdürecek. Borusan’ın ikinci el kampanyası kapsamında Borusan ekspertizleri tarafından onay alan ikinci el Bmw araçlar satışa sunuluyor. Ekspertizler tarafından yapılan görsel ve teknik testlerden geçen ikinci el Bmw’ler satışa sunuluyor. 24 ay Borusan garantisi kapsamında yer alan ikinci el Bmw’ler 7 gün ya da 500 km içinde de değişim garantisi altında.

Bmw İkinci El Kampanyası

Bmw İkinci El Kampanyası

Bmw’nin ikinci el araçlarda sunduğu kampanyası kapsamında 40.000 TL kredi imkanı sunuluyor. 12 ay vade ile sunulan 40.000 TL kredi imkanında faiz de yok. Kampanyanın devamında 80.000 TL kredi imkanı da sunan Borusan müşterinin isteğine göre 12 ay ve 24 ay kredi sunuyor. 80.000 TL’lik kredinin 12 aylık vadeye sahip olanı % 0.71 faiz oranına sahipken, 24 aylık vadeye sahip olanı %1.02 faiz oranına sahip.

Bir önceki araba yazımızda Audi A9 Elektrik İle Çalışacak isimli yazımızda Audi A9, Elektrikli A9 ve Elektrikli Audi A9 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.