BMW 320i ED Fiyatı ve Özellikleri

BMW 320i ED Fiyatı ve Özellikleri

Almanya merkezli faaliyet gösteren otomobil üreticisi BMW sektördeki liderler arasında yer alıyor. Lüks otomobil üreticisi BMW’nin üretmiş olduğu araçların büyük bir kısmı Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaktadır. Firma ürettiği araçlarda ilk olarak lükse ve performansa önem vererek otomobil tutkunlarının dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

2014 BMW 320i ED modelinde 1.6 litre hacminde benzinli motor bulunuyor. Bu motor üzerinden 170 HP değerinde güç elde edilmektedir. Fabrika üretim verilerinde aracın maksimum hızı 230 kilometre olarak belirtilmektedir. Ayrıca ultra performans değerlerine sahip olan bu aracın 0 – 100 kilometre hızlanması 7.6 saniyede tamamlanabilmektedir. Güç aktarımı ise alışılmışın dışında olarak 8 ileri otomatik şanzımanla sağlanmaktadır.

BMW 320i ED yakıt tüketim değerlerine göz atacak olursak aracın şehir içi kullanımlarda 7,3 litre yakarken, şehir dışında ise 4,4 litre yakmakta olduğunu görmekteyiz. Değerlerin bu performansa göre oldukça ekonomik olduğunu da söyleyebiliriz. BMW 320i ED fiyatı ise 125.300 TL’dir. Modelin ED’den farklı olarak birçok versiyonu bulunmakta ve bunlar arasında hem özellik hem de fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

2015 bmw 320i ed benzinli fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Fiat Linea 1.3 Multijet Pop İncelemesi isimli yazımızda Fiat Linea 1.3 Multijet dizel, Linea 1.3 dizel yakıt tüketimi ve Linea 1.3 multijet pop fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • bmw 320i ed fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir