Audi A3 1.6 TDI S-Tronic Attraction İncelemesi

Audi A3 1.6 TDI S-Tronic Attraction İncelemesi

Alman otomobil devleri arasında bulunan ve lüks otomobil denildiği zaman akla gelen ilk firma Audi’dir. Audi tarafından üretimi yapılan modellerin tamamında bir sadeliğin hakim olduğu çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Özellikle aracın dış tasarımında ve iç tasarımında her hangi bir abartı görülmemektedir.

Bununla birlikte aracın sade olduğu kadar sağlam olduğu da dikkat çeken noktalar arasında yer almaktadır. Yeni Audi A3 1.6 motor seçeneğinin yanı sıra bir çok motor seçeneği ve donanım paketi seçenekleri bulunmaktadır.

Audi A3 Teknik Özellikler

1.6 Turbo dizel motoruyla Audi A3 bu versiyonunda 105 HP güç üretebiliyor. Dizel yakıt kullanılmasının avantajı olarak yakıt tüketiminde de büyük bir ekonomiklik sunulduğu görülmektedir. Audi A3 1.6 TDI yakıt tüketimi şehir içinde 5.3 litre, şehir dışında ise 4.1 litredir. Güç aktarımının 7 ileri otomatik şanzıman sistemiyle yapıldığı modelde maksimum hız değeri olarak 194 kilometre belirlenmiştir.

Audi A3 1.6 TDI Fiyatları

Farklı motor seçenekleri olduğu gibi her motor seçeneğinin farklı donanımları da bulunmaktadır. Audi A3 1.6 TDI Attraction S Tronic fiyatı 86.850 TL’dir. Donanımlar değiştikçe bu fiyatın 90.300 TL’ye kadar çıkabildiği görülmektedir.

audi a3 1.4 tfsi fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Citroen C1 1.0 68 HP İncelemesi isimli yazımızda 2015 model C1 1.0, Yeni C1 yakıt tüketimi ve yeni Citroen C1 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins