Araba Yolculuklarında Dinlenecek Müzikler

Araba Yolculuklarında Dinlenecek Müzikler

Three girls in back seat of car

Uzun yola çıkarken siz de arabada dinlemek ve rahatlamak için sevdiğiniz şarkıları CD’ye dolduranlardan mısınız? Yol keyfini artıran yumuşak ezgilerle dolu bir seyahati kim istemez ki? Radyoda en sevdiğiniz kanalı açabilir ya da en güzel araba müziklerini yanınıza alabilirsiniz. Bizden size birkaç sağlam tavsiye… Romantik bir yolculuğa çıkıyorsanız, mesela yanınızda eşiniz, beraber olduğunuz kişi varsa ya da kafanızı rahatlatmak ve duygusal hoş parçaların ritmini hissetmek istiyorsanız şu parçaları mutlaka yanınıza alın deriz. Janis Joplin’den Mercedes Benz şarkısı Queen’den I’m In Love With My Car şarkısı Chris Rea’dan Daytona şarkısı Evenescence’den Immortal şarkısı Avril Lavigne’den I’m With You şarkısı Aerosmith’den I Don’t Want to Miss A Thing şarkısı Enrique Iglesias’dan Hero şarkısı Whitney Houstan’dan I Will Always Love You şarkısı Celine Dion’dan Titanic müziği Pussycat Dolls’dan Hush Hush şarkısı Berlin’den Take My Breath Away şarkısı Bryan Adams’dan I Do It For You şarkısı.
Türkçelerden Soner Sarıkabadayı, Murat Boz, Gülşen, Sıla, Kenan Doğulu, Yıldız Tilbe, Mabel Matiz, Tan, Gökhan Tepe ve Rafet El Roman gibi sanatçıların slow romantik parçaları mutlaka dinlenmeli. Modunuz yüksekse, maceralı bir yolculuk yapacaksanız, mesela sevdiğiniz arkadaş grubunuzla uzaklara bir yerlere tatile, keşfe, doğa turuna gidiyorsanız aksiyon müzikleri tam size göredir. Arabanızda hızlı, neşeli ve asi şarkılar iyi gidecektir. Bu ruh haline en iyi yakışan parçalardan bazıları… Deep Purple’dan Highway Star şarkısı Cream’dan Crossroads şarkısı Fleetwood Mac’dan The Chain şarkısı Rihanna’dan Shut Up and Drive şarkısı Canned Heat’den On the Road Again şarkısı Chuckie’den Let The Bass Kick şarkısı.
 araba-yolculuklarinda-dinlenecek-muzikler-2
Gülşen’den Seyre Dursun Aşk şarkısı ve Yatcaz Kalkcaz Hop Ordayım şarkısı Fannypack’dan Hey Mami şarkısı David Guetta’nın tüm şarkıları ama özellikle de… I Just Wanna F, Lovers On The Sun, Hey Mama, This One’s For You, Play Hard, Bang My Head, Dangerous, Shot Me Down, Bad, Titanium, She Wolf, Turn Me On, Sexy Chick, Gettin Over You ve World Is Mine şarkıları Shakira’nın Waka Waka, Whenever Wherever şarkısı ve birçok parçası Türkçelerden son dönemde en sevilen hareketli şarkılardan arabada dinlenecek birkaç öneri… Deme Akalın’dan Çalkala şarkısı Gülşen’den Bangır Bangır ve Dan Dan şarkısı Derya Uluğ Okyanus şarkısı diyebiliriz. Eğlenceli şarkı önerilimiz ise şöyle… The Beach Boys’dan Fun Fun Fun şarkısı The Rolling Stones’dan Route 66 şarkısı Chuck Berry’den No Particular Place to Go şarkısı Lariss’den Dale Papi şarkısı Fergie’den Bom Bom Pow şarkısı Alexandra Stan’den Cherry Pop şarkısı Inna’dan Yalla şarkısı ve daha birçok Inna parçası Major Lazer’den Lean On şarkısı diyebiliriz. Arabada dinlenebilecek en popüler şarkıları sizin için listeledik. İyi yolculuklar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins