Araba Kapı Güvenliği Ürünleri

Araba Kapı Güvenliği Ürünleri

Araç sahipleri otomobillerindeki güvenlik sistemleri ve özellikleri kadar kendi emniyetleri için bir takım güvenlik ekipmanları ile destek alıyor. Modacar sitesinde satılan araba kapı güvenliği ürünleri bu makalemizin konusu. Araba güvenlik ürünlerinden en çok ihtiyaç duyulanlar kapı güvenliği ürünleridir. Açma kapama seti, direksiyon kilidi, merkezi kilit, cam kaldırma modülü ve oto alarmı her sürücünün kullandığı ürünlerdir. Bu ürünlere Modacar sitesinden sahip olabilirsiniz. Ürün bilgileri ve fiyatlarına geçelim. Açma Kapama Seti Üzerindeki tuş ile otomobilinizi açıp kapatabilirsiniz.

Uzaktan kumanda aleti gibidir. Otomobilde, kepenk ve klimada, otomatik garajda kullanılabilir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bu ürün Modacar sitesinde şu an 1 adet kalmıştır. Sustalı anahtarlı 34b007 kodlu ürünün fiyatı 89,99 TL. 4 kapı için de geçerlidir. 12 Volt enerjiyle çalışır. 2 kumanda, 1 beyin kısmından oluşur. Araba Kapı Güvenliği Ürünleri arasında en çok alınanlardan biri. Cam Kaldırma Modülü 59 TL ve 77 TL olmak üzere iki seçenek sunuluyor.

Simoni Racing Ascensore in Vetro ürünü otomatik bir cam kaldırma devresidir. Fiyatı 59,99 TL. Termikli otomatik cam kaldırma modülü ürünü 59,58 TL. Ön arka toplam 4 cam için Kaldırma Modülü ürünü 77,65 TL. Direksiyon Kilidi Otomobilinizin çalınmasına tedbir almak isterseniz direksiyon kilidi almanız gerekir. Güvenlik önemlidir. Modacar’da 2 direksiyon kilidi ürünü satılıyor. YUMA Pedal ve Direksiyon Kilitleyici ürünü 85,80 TL. Hem Pedal hem Direksiyon için otomatik kilit aparatı ürünü ise 42,94 TL.

Otomobil, hafif ve ticari araç, dükkan ve depolarda da kilit kullanılabilir. Direksiyonu ve pedalları kilitleyerek kullanılmaz hale getirir. 2 anahtarlıdır. Direksiyona zarar vermez. Tırtıklı güvenlikli çelikten üretilmiştir. Üst U kısmı direksiyona, diğer U kısmı pedala takılmalıdır. Arayı kapatıp kilitleyerek kullanılır. Merkezi Kilit Merkezi kilitler Araba Kapı Güvenliği Ürünleri arasında bir numaralı üründür. Sürücüler en çok bu ürüne ihtiyaç duyar. Uzaktan kumandalı merkezi kilit aracınızı tamamen kilitler ve korur.

ModaCar sitesinde merkezi oto kilit sistemi için yedek pompası ürünü 13,95 TL’dir. Renault otomobiller için de Inwells marka 9 kapı için kilit motoru fiyatı ise 20 TL’dir. Oto Alarmı Oto alarmları, Modacar sitesinde Araba Kapı Güvenliği Ürünleri içinde yine çok satan bir güvenlik ürünüdür. Tek sesli alarm sireni 34 TL. İmitasyon kırmızı renkli alarm ledi 5 TL. Sustalı anahtarlı alarm seti fiyatı 73 TL.

Bir önceki araba yazımızda Oto Ses ve Görüntü Sistemleri isimli yazımızda Oto Ses ve Görüntü Sistemleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins