Araba Aksesuar Fiyatları 2017

Araba Aksesuar Fiyatları 2017

Araba aksesuar fiyatları 2017 arabaların orijinallerinde bulunmasa da sonradan eklenerek şahsi araçların daha göz alıcı görünüm kazanmasında artı unsurlar olmaktadır. Bunlar başlıca ele alınacak olursa araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarları olarak gruplandırılmaktadır. Tamamen tercihe bağlı olarak kullanılan bu malzemeler çoğu zaman araç kullanımını kolaylaştırırken diğer şahsi cihazlarında bu aksesuarlar sayesinde daha sağlıklı olarak kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Araba aksesuar fiyatları 2017 kategorisinde ele alınabilecek olan araç içi aksesuarlardan mıknatıslı araç içi telefon tutacağı 8 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bunun yanında telefon ve tablet tutucular 6 TL ile 8 TL arasında satışı gerçekleşmektedir. Araba aksesuar fiyatları 2017 sadece telefon tutucu ile sınırlı kalmayan araç içi aksesuarlar dan olan ses aktarım kablosu değişik model ve markalarda 20 TL ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla havalandırma petek dekorasyonları 5 TL ile 7 TL arasında satışı yapılmaktadır. Bu tür tasarımlar sürüş esnasında ses aktarım cihazları veya görüntü cihazlarının sürüşü engellemeyecek şekilde kullanımına imkan sağlamaktadır. Günümüzde sıkça kullanılan carda araba koltuk arkası eşya düzenleyici olarak kullanılan Seat Bach organizer tüm eşyaları üzerine toplarken e ticaret satışı yapan web sitesi aracılığı ile 7.39 TL ye temin edilebilmektedir.

Araba aksesuar fiyatları 2017 olarak satışa sunulan telefon ve Ipad aksesuarları, bardaklık, çöp kovaları, araç vantilatörleri, küllükler, koltuk başlıkları, kişisel ürünler araç içi aksesuarlar arasında en sık kullanılanlardır. Araçların dış görünümlerinde yapılan değişiklikler sayesinde görsel kazanımlar araç kullanıcılarına olumlu yönde kazanımlar sağlamaktadır. Bunların en başında haktan HT-700 krom egzoz ucu 30 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla temin edilebilmektedir. Özellikle gündüz sürüşlerini güneşlik ve bunun yanında gece farlardan en az etkilenmeyi sağlayan gündüz ve gece görüş paneli Day Night Visor güneşlik olarak 8.40 TL ye temin edilebilmektedir.

Araba aksesuar fiyatları 2017 araç dışı aksesuar kategorisinde yer alan ve araçlarda en sık kullanılan kapı kollarının boyalarını koruma amaçlı autofolyo kapı kolu koruma boya koruma filmi 4 adetlik bir pakette 10 TL ye temin edilerek olumlu yönde etkileri görülmektedir. Günümüzde en çok özellikle gençlerin ilgi gösterdikleri jant kapakları, silecek takımları gibi malzemeler kolaylıkla temin edilerek araç görünümlerinde değişiklikler yapılmaktadır. Özellikle uzun yollarda bisiklet taşıma amaçlı kullanılan ACS bisiklet taşıyıcı 2 bisikleti kolaylıkla araca monte ederek istenilen yere götürülmesini sağlarken 75 TL ile 110 TL arasında değişen fiyatlarla temin edilmektedir.

Bir önceki araba yazımızda Cankurtaran Halatı Yapımı isimli yazımızda cankurtaran halat güvenliği, cankurtaran halatı ve cankurtaran halatı yapımı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins