Alfa Romeo Giulietta Nakit İndirim Kampanyası

Tofaş çatısı altında üretim yapan İtalyan otomobil markası Alfa Romeo’nun yeni modeli Giulietta tasarım olarak otomobil severlerin beğenisini topluyor. Giulietta sıra dışı sportif tasarımı ve güçlü yapısıyla beklentileri karşılamaktadır.

Tasarımı kadar performansı ve motor verimiyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Alfa Romeo yeni bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Alfa Romeo tarafından hemen her ay çeşitli kampanyalar düzenlenmekte ve araç sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sunulmaktadır.

Alfa Romeo Giulietta Sunroof Ücretsiz 

Kampanyada Giulietta modelini tercih edenlere Alfa Romeo tarafından açılır tavan ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Standart Alfa Romeo Giulietta modelinde sunroof opsiyon olarak sunuluyor.

Sunroof opsiyonun tercih etmeyenler için de Giuletta mkdelins modeline özel olarak 5 bin 75 TL değerinde indirim sağlanmaktadır. Sunroof ve indirim fırsatlarının yanı Alfa Romeo tarafından araç satışlarında ödeme kolaylığı da sunuluyor.

Diğer markalardan ve banka kredilerinden farklı olarak Alfa Romeo Giulietta modeli için 3 yıllık 3 eşit taksitle ödeme imkanı sağlamaktadır. Alfa Romeo Giulietta modeline yıllık 22.500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilmektedir. Detaylı bilgi için en yakın yetkili satış bayisine uğramanız yeterlidir.

alfa romeo giulietta sıfır

Bir önceki araba yazımızda Yeni Chevrolet Camaro Convertible Teknik Özellikleri isimli yazımızda 2015 chevrolet camaro, chevrolet camaro türkiye ve yeni camaro convertible gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.