Alfa Romeo 4C Spider Türkiye Satışı

Sportif otomobil modelleriyle ön plana çıkan Alfa Romeo markası herkes tarafından bilindiği üzere Tofaş bünyesinde faaliyet göstermektedir. 2015 İstanbul Autoshow bünyesinde yer alan ve tanıtımlarını gerçekleştiren Alfa Romeo markasının modelleri arasında en çok ilgiyi 4C modelinin üstü açık versiyonu 4C Spider gördü.

Alfa Romeo 4C Spider modeli yılda sadece 1.000 adet üretilmekte olup her ülke için belirli bir sayıda kontenjan ayrılmaktadır. Aracın Türkiye satışları için siparişler İstanbul Autoshow’da alınmaya başladı. Güçlü, sportif, sıra dışı ve özgün bir model olan 4C Spider’ın tavanı istenildiği zaman açılabilmektedir.

Fuarda yer alan diğer sportif modeller arasında kendini göstermeyi başaran AlfaRomeo 4C Spider modelinin güç ünitesinde yer alan motor araca toplam 240 HP güç sağlamaktadır.

İki kişilik olan bu aracın üretiminde kullanılan karbon ve alüminyum yapıları sayesinde araç oldukça hafif bir şasiye sahiptir. Aracın uzunluğu 4 metre, aks genişliği ise 2.4 metre olarak belirtilmektedir.

1.000 adet üretilecek olan aracın ülkemizdeki sahiplerinin kimlerin olacağı büyük bir merakla beklenmektedir. Aracın fiyatı konusunda ise her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

alfa romeo 4c spider türkiye fiyat

Bir önceki araba yazımızda Yeni Caravelle İstanbul Autoshow Tanıtımı isimli yazımızda 2016 vw caravelle, caravelle yakıt tüketimi ve yeni caravelle fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins