Yeni L200 İncelemesi

Yeni L200 İncelemesi

Mitsubishi’nin başarılı modeli L200 yenilenen modeliyle tekrardan otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Mitsubishi yeni L200 modelinin 150 civarı ülkede satışa sunulacağı belirtilmektedir. Aracın dış tasarımında bir takım iyileştirmelere gidildiği görülüyor. Firma bu modelinde pick-up niteliğini kaybetmeden kabin içinde ise değişikliğe gitmek istediğini ortaya koymaktadır.

Yeni L200 modeli müşterilere üç farklı kabin seçeneğiyle sunulacak. Bunlar çift, tek ve Club kabin olarak karşımıza çıkacak. Aynı şekilde motor seçenekleri de 4 farklı şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu motorların 2.4 turbo dizel 180hp, 2.5 litre turbo dizel 125 ve 175 hp ve 2.4 litre 125 hp benzinli özelliklerine sahip olduğu dikkate alındığından performansın ön planda tutulduğu açıkça fark edilmektedir.

Yeni L200 Türkiye satışı için farklı bir motor seçeneğiyle sunulup sunulmayacağı merak ediliyor. Model belirtilen motor seçeneklerine göre 5 veya 6 ileri manuel şanzıman sistemine sahip olabilmektedir. Ayrıca 5 ileri otomatik şanzıman sistemi de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. 2015 yılında satışa sunulacak Yeni L200 fiyatı da şuan için gizliliğini korumaktadır.

yeni l200 türkiye satışı

Bir önceki araba yazımızda Nissan X-Trail 1.6 İncelemesi isimli yazımızda Nissan X-Trail yakıt tüketimi, X Trail 1.6 dizel ve X-Trail Platinium Premium Pack gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.