3 Taksitle Araç Sahibi Olun

3 Taksitle Alfa Romeo Fırsatı

Alfa Rome 2014 model araçları için yeni bir kampanyayla otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Markanın en çok tercih edilen araçlarından birisi olan Alfa Romeo Giulietta modelleri için taksit kampanyasının yanı sıra takas durumunda indirim de sunmaktadır.

Giulietta İçin Takas İndirimi

2014 model Giulietta için firma tarafından 3 eşit taksitle ödeme imkanı sunuluyor. Bu kampanyanın yanı sıra yeni yıla özel olarak takasa girilmesi durumunda 4.000 TL değerinde takas indirimi yapılmaktadır.

Bilindiği üzere Alfa Romeo firması Tofaş bünyesinde faaliyet gösteren oldukça iddialı modeller üreten bir firmadır.

3 Eşit Taksit

Giulietta taksit kampanyasında ilk ödeme 2015 Ocak ayında yapılacak olup diğer ödeme tarihleri ise 2016 Ocak, 2017 Ocak şeklinde düzenlenmiştir. Maddi açıdan büyük bir ödeme kolaylığı sağlayan firmanın Giulietta modeline sahip olmak isteyenlerin 3 yıl boyunca Ocak aylarında 25.300 TL ödemeleri gerekecektir. Kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için zaman kaybetmeden yetkili bayilerden ayrıntılı bilgi alınması tavsiye ediliyor. Ayrıca diğer modeller için de uygulanan farklı kampanyalar da bulunmaktadır.

alfa romeo taksit kampanyası

Bir önceki araba yazımızda BMW 320i ED Fiyatı ve Özellikleri isimli yazımızda 2014 BMW 320i ED, BMW 320i ED fiyatı ve BMW 320i ED yakıt tüketim gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins