2017 Skoda Octavia İçin Yeni 3 Silindirli Motor

Skoda’nın ülkemizde çıkış sağladığı en önemli modellerinden biri olan Octavia’nın kapsamlı bir makyajlama operasyonuna tabi olacağı belirtiliyor.

Skoda Octavia Modeli

Skoda Octavia Modeli

Makyajlı Skoda Octavia Geliyor

Modelin tabi tutulacağı ilk makyaj operasyonundan sonra 2017 yılında satışa sunulacağı, daha sonra ise 2019 yılında ise Skoda Octavia modelinin köklü değişikliklerle tekrar üretileceği belirtiliyor.

2017 yılında satışa sunulacak olan modelin küçük tasarım değişikliklerine uğrayacağı belirtilirken en önemli değişikliğin güç ünitesinde olacağı iddia ediliyor.

Skoda Octavia Yeni Motor Seçenekleri

Skoda Octavia modelinin tasarım değişikleriyle birlikte yeni motor seçeneklerinin sunulacağı belirtiliyor. Skoda Octavia modelinde kullanılacak olan yeni motor seçenekleri içerisinde 3 silindirli düşük hacimli güç ünitelerinin yer alacağının açıklanması büyük bir merak uyandırıyor.

Henüz net hacim bilgisi verilmeyen yeni 3 silindirli motor seçeneklerinin 90 ile 120 HP arasında güç üretecekleri iddia edilenler arasında yer alıyor.

Yeni sunulacak olan motorların en büyük özelliklerinin ise mevcut olarak kullanılan 4 silindirli motorlara göre yüzde 10 oranında daha verimli olmasıdır.

2017 yılında satışa sunulacak olan 3 silindirli Skoda Octavia modelinin ülkemizde büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Skoda Superb 2016

Skoda Superb 2016

Bir önceki araba yazımızda Lada Vesta Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı isimli yazımızda Fiyatları, Lada Türkiye ve lada vesta gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • yeni octavia 2017
  • octavia 2017
  • skoda octavia 2017
  • 2017 skoda octavia
  • 2017 octavia

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins