2017 Honda Civic Sedan Teknik Özellikler ve Fiyat Listesi

2017 Honda Civic Sedan Teknik Özellikler ve Fiyat Listesi

 

2017-honda-civic-sedan-teknik-ozellikler

Japon otomotiv devi Honda, sevilen otomobil modellerinden Civic’i baştan yarattı. Yeni Civic Sedan 2017 modeline dair teknik bilgiler ve fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. Bir önceki modelde tasarımda yetersizlikler göze çarpıyordu. 2017 model Honda Civic Sedan’da büyük tasarım değişimlerine gidildi. Aracın neredeyse tüm çizgileri değiştirildi. 2017 Ocak ayında piyasaya çıkacak olan Civic, daha konforlu. Konsolu tamamen yenilenmiş vaziyette. Yeni sedanın kasası daha uzun, daha geniş ve yere daha yakın olacak. Türkiye’de 1.6 litrelik motor seçeneği ile piyasaya çıkacak olan 2017 Civic Sedan, 125 HP beygir gücünde. Şubat ayında piyasaya çıkacak olan 1.5 litre yeni motor ise 182 HP beygir gücünde olacak. Araç şimdilik sadece benzinli versiyonlarıyla tanıtılıyor.

2017-honda-civic-sedan-fiyat-listesi

2017 Model Honda Civic Sedan Açıklanan Fiyat Listesi

1.6 litre 125 HP Manuel Benzinli : 74.740 TL

1.6 litre 125 HP Otomatik Benzinli : 77.240 TL

1.6 litre Eco Premium Manuel Benzinli : 81.200 TL

1.6 litre Eco Premium Otomatik Benzinli : 83.700 TL

1.6 litre Eco Elegance Manuel Benzinli : 84.200 TL

1.6 litre Eco Elegance Otomatik Benzinli : 86.600 TL

1.6 litre Eco Executive Manuel Benzinli : 93.300 TL

1.6 litre Eco Executive Otomatik Benzinli : 95.800 TL.

Hem dış hem de iç tasarımı öncekine göre çok farklı ve çok daha iddialı geliyor yeni Civic Sedan otomobiller. Şu an tek kusuru en fazla 1.6 motor seçeneği ile karşımıza çıkacak olması. Ancak üreticiler yılın ilerleyen dönemlerinde daha geniş hacimli bir motorla da karşımıza çıkabilir. Dizel motor seçeneği yok, benzinli modellerin çok yakacağından endişe eden kullanıcılar için LPG seçeneği de mevcut olacak. LPG motorlu yeni Honda Civic Sedan otomobillerin fiyatı 81 bin TL’den başlayacak. Uzun bir süredir mühendislik anlamında ince eleyip sık dokunan yeni sedan otomobiller, ileri sürüş deneyimi, inovasyon ve ileri mühendislik heyecanını bir arada sunacak. Her zamankinden daha sportif ve daha göz alıcı.

Geniş iç bagaj hacmi, vücudu saran koltukları, ergonomik vites kolu, hassas geri bildirimli kontrollü yeni direksiyon sistemi; size konforu uç noktalarında yaşatmaya geliyor. Siyah, füme, gri, gümüş, beyaz, kırmızı ve petrol mavisi renk seçenekleri olacak. Anahtarsız giriş sistemi bulunan araçta, anahtarınızı bulmanıza gerek yok. Tek tuşla motoru çalıştırıp kapıları kilitleyip açabilirsiniz. Elektrikli park freni, ısıtmalı ön koltukları, verimli kullanım için vites değiştirme uyarılarını yapan Econ butonu yeniliklerden sadece birkaçı. Aracın arka stop grubu, LED teknolojisine sahip. Krom ön panjur, sportif ve modern alaşım jantlarla Civic Sedan daha atletik ve formda. En düşük modelinde 205 km/s hızlanma yapılabilir. Şehir içi 9,2lt, şehir dışı 5,7lt yakıt performansına sahiptir.

Bir önceki araba yazımızda Geniş Araçlar Neden Tercih Edilir isimli yazımızda Geniş Araç Modelleri, Geniş Araç Tercihi ve Geniş Araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins