2017 Araba Fiyatları

2017 Araba Fiyatları

 

Aldığınız arabanın uygun bir fiyat olması kişi için son derece önemlidir. Kişi gideceği yere huzurla gider ve çok fazla borcun içine girmemiş olur. Her arabanın mutlaka bir alıcısı bulunmaktadır. Herkes ayağına göre yorganını uzatmayı tercih eder. Şartlar ve durumlar her ne olursa olsun kişi kendini mutlu etmek için bir araç satın alabilir ve ödemesi bittikten sonra kar elde eder. Bu onun aslında hayatında yaptığı yatırımdır. Arabalar çabuk satılan ve değeri fazla olan ürünler olarak tanımlanır.

Bir arabanın birden fazla alıcısı çıkar ve parası yeten o arabaya rahatlıkla sahip olur. Bu yüzden araba modellerine göre araba fiyatları mevcuttur. Bu arabanın yaşı,rengi,kullanımı ,sıfır ve ya ikinci el olması dahilinde satış sitelerinde araba mağazalarında sahibinden ve ya mağaza sahibinden direk satışı uygulanır. Peki herkesin genel olarak ihtiyacı olan araçların günümüzde piyasa değeri nedir merak ediyor musunuz ?

Sizler için hazırladığımız bir kaç model ve  2017 araba fiyatları hakkında bilgileri sunacağız.

Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway modellerinde genelde herkesin rahat edebileceği yüksek bir görüntüye sahip bir araba modelidir. Aile için uygundur. Sıfırı hala üretilmektedir. En çok satışı ikinci el ve üzeri fiyatlarda gerçekleşmektedir. Az kullanılmış zarar görmemiş yılı ve sene si size uygun modelleri bütçenizin uygun bulduğunuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.Dacia Sandero 1.5 dCi Stepway modellerinde yakıtı dizel olarak vitesi manuel olarak kullanacaksınız . En çok tutulan renk modelleri ise,mavi beyaz ve gri modelleridir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bu modelleri sıfır ve ikinci el fiyatlar ile araba sitelerinde satışa sunulmaktadır.Bu rabaları 52 bin ve 70 bin arası fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

BMW 3 Serisi 320i ED Luxury Line modellerinde rahatına ve konforuna düşkün insanlara uygun bir arabadır.İçinde sağladığı huzur anlatılamaz yaşanır.2016 serisinin en çok sevilen modelleri arasında yer almaktadır.Beyaz renk olarak piyasada çok satılan ürün kimliğini kazanmıştır.Bu modelin yakıt tipi benzindir ve otomatik vites olarak kullanılmaktadır.Motor Hacmi 1401 – 1600 cm3 ve Motor Gücü 151 – 175 HP ayarındadır. Bu modelleri Türkiye plakalı şekilde alabilir. İkinci el ve ya sıfır fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

2017 Araba Fiyatlarından,BMW 3 Serisi 320i ED Luxury Line modellerini ortalama 147 bin ve 170 arası fiyatlar ile satın alabilirsiniz. En popüler araba modelleri arasında yerini almaktadır.Bir diğer çok satılan araba modelleri ise,Acura ,Alfa Romeo ,Anadol ,Aston Martin ,Audi Bentley ,Bugatti,Cadillac ,ve diğer modelleridir. Bunlar en çok satılan ve ve pahallı fiyatlara sahip olan araç modellerdir.

Bir önceki araba yazımızda Dünyanın En Pahallı Arabaları isimli yazımızda Dünyanın En Pahallı Arabaları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins