2016 Renault Scenic İlk Detayları Ortaya Çıktı

2016 Model Renault Scenic
2016 Model Renault Scenic

Uzun süreden beri tasarım çizgisini değiştirmeyen Renault’un en son çıkardığı Renault Clio modeliyle birlikte tasarım anlayışını tam anlamıyla değiştirdiği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Rekabetçi Renault Scenic

Son zamanlarda Renault tarafından tanıtımı yapılan yeni Escape, Talisman, Megane ve Kadjar modelleriyle birlikte otomotiv dünyasının ilgisini çekmeyi başardığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Rekabetin giderek artış gösterdiği otomotiv pazarında Renault’un yeni modelleriyle birlikte çok daha rekabetçi bir hal aldığını görebiliyoruz.

Renault MPV Segmentinde İddiasını Sürdürüyor

MPV segmentinin en dikkat çekici modellerinden olan Renault Scenic modelinin yeni modeliyle satışa sunulması için çalışmaların devam ettirildiği belirtiliyor.

Teknoloji Megane’dan

Daha cazip bir hale getirilmesi için sürekli olarak çalışmaların yapıldığı Renault Scenic modelinin teknolojisini Renault Megane modelinden alınacağı iddia ediliyor. Tasarım konusunda ise Renault’un yeni tasarım anlayışının etkilerini taşıyacak olan aracın 2016 yılı itibariyle Avrupa genelinde satışa sunulacağı belirtiliyor. Fiyatının ise mevcut Scenic modeliyle paralellik göstermesi bekleniyor.

2016 Renault Scenic
2016 Renault Scenic

Bir önceki araba yazımızda Fiat Egea Sedan Satışa Sunuluyor isimli yazımızda Fiat Aegea, Fiat Egea ve Fiat Egea Sedan gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • renault scenic 2016