2016 Opel Astra Motor Seçenekleri

2015 yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen yeni Opel Astra modeli çıktığı Avrupa turu kapsamında son durak olan ülkemizde de görücüye çıktı. Alman otomobil markasının efsane olma yolunda ilerleyen Astra modeli uzun zamandan beri üretilmekte olup ülkemizde de satışa sunulmaktadır. Günümüzde dikkat edilirse halen eski model Opel Astra’ların trafikte kullanıldığı görülecektir.

Sağlamlığıyla dikkatleri üzerine çeken Opel, yeni Astra modeliyle oldukça iddialı olduğunun sürekli olarak altını çizmektedir. Daha küçük fiziki boyutlara rağmen artan iç mekan hacmi dikkatlerden kaçmazken yeni Astra’nın önceki modeline göre 200 kilogram kadar daha hafif olduğu da belirtilmektedir.

2016 model Opel Astra hem dizel hem de benzinli motor seçenekleriyle satışa sunulacaktır. Aracın motor seçenekleri ve temel güç değerleri şu şekilde belirtiliyor;

1.6 litrelik dizel güç ünitesi: 95 hp – 200 hp arası güç

1.0 litrelik Ecotec motor teknolojisine sahip güç ünitesi: 105 hp güç

1.4 litrelik benzinli güç ünitesi: 145 hp güç ve 250 Nm tork

Aracın şuan için satış fiyatı netleşmemiş olup yakın bir zaman içerisinde tüm ayrıntıların netliğe kavuşması bekleniyor.

2016 opel astra k

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Nissan X-Trail 1.6 Turbo Benzinli İncelemesi isimli yazımızda nissan x-trail 1.6 benzinli ve yeni nissan x-trail fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • Opel Astra 2016 Fiyatları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins