2016 Kia Sportage İlk Görüntüleri

2016 model Kia Sportage modelinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Test sürüşlerinde iç mekan tasarımı görüntülenen araçla ilgili ayrıntılı bilgilerin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Bilindiği üzere SUV modeller arasında yer alan Kia Sportage ülkemizde ciddi bir ilgi görmekte olup yüksek satış rakamlarına ulaşıldığı dikkatlerden kaçmamaktadır.

Daha önceleri sadece kamuflajlı olarak görülebilen Kia Sportage iç mekanı ilk defa canlı olarak kameralara yakalandı. Üretim versiyonu olduğu bilinen araçtan alınan görüntüde görüldüğü üzere yeni tasarımın önceki modellere göre daha ferah ve geniş olduğu dikkatleri çekiyor. En üstte yer alan multi medya sisteminin 7 inçlik bir ekrana sahip olduğu ve hemen altında klima kontrollerinin yer aldığı açıkça görülmektedir.

Bunun yanı sıra klima kontrollerinin altında da pratik kullanım amaçlı bir eşya gözünün konumlandırıldığı ayrıca vites bölgesinde de iki kişilik bardak yeri ayrıldığı görülüyor. Yakalanan görüntüler haricinde aracın Eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmi bir şekilde tanıtımının yapılması beklenmektedir.

yeni kia sportage resimleri

Bir önceki araba yazımızda Hyundai i20 Turbo İncelemesi isimli yazımızda 2016 hyundai i20 incelemesi, hyundai i20 donanımları ve yeni hyundai i20 turbo gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins