2016 Honda Civic Sedan Yeni Görüntüleri

2016 Honda Civic Sedan Gri
2016 Honda Civic Sedan Gri

Dünya genelinde büyük bir ilgi gören Honda Civic modeli 2016 versiyonuyla ilk olarak Amerika’da sunuldu. Tanıtımının ardından internet üzerinden yeni Honda Civic modelinin birçok fotoğrafı paylaşılmaya başlandı.

İddialı tasarımıyla Amerika’da tanıtılan modelin Avrupa versiyonunun da tasarım olarak paralellik göstereceği düşünülüyor. Her çıkan yeni modeliyle başarısını artırmayı başaran Honda Civic modelinin 2016 modeliyle birlikte daha da artıracağı ifade ediliyor.

İnternet üzerinden yapılan paylaşımlarda yeni Honda Civic sedan modelinin birçok renk seçeneğine sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bordo, kırmızı, siyah, mavi, gümüş, gri ve beyaz şuan için ortaya çıkan renk seçenekleri arasında yer alıyor.

2016 Honda Civic Sedan Kırmızı
2016 Honda Civic Sedan Kırmızı

2016 Honda Civic Sedan Türkiye Satışları

Net ve resmi bilgilendirme henüz yapılmamış olsa da yeni Honda Civic sedan modelinin 2016 yılı itibariyle tanıtımının yapılacağı tahmin ediliyor. Tanıtımının ardından ise ülkemiz ve Avrupa satışlarının ise 2016 yılının sonlarına doğru başlatılacağı düşünülmektedir. Bilindiği üzere ülkemizde ve Avrupa’da satışa sunulacak olan 2016 model Honda Civic sedanın üretimleri markanın ülkemizde yer alan tesislerinde yapılacaktır.

2016 Honda Civic Sedan
2016 Honda Civic Sedan

Bir önceki araba yazımızda Lada Xray İçin 1.8 Litre Motor Seçeneği isimli yazımızda Lada Xray, Motor Seçenekleri ve Xray 1.8 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.