2015 Toyota Hilux 2.5 Comfort 4×2 Fiyatı ve İncelemesi

Otomobil markaları arasında üretmekte olduğu otomobil modelleri ve ulaşılan yüksek satış rakamlarıyla Toyota markası rakiplerinin karşısında bir adım daha öne çıkmaktadır. Markanın uzun yıllardan beri otomobil dünyası içerisinde kanıtladığı kalite ve başarı günümüzde de artarak devam etmektedir.

Toyota markasının oldukça zengin bir model ailesine sahip olması da dikkatlerden kaçmıyor. Son yıllarda tüm yol koşullarına uyum sağlayabilen pick up modellerine gösterilen ilginin arttığı görülmektedir. Hem ticari hem de günlük kullanımlar için oldukça kullanışlı pick up modellerine baktığımızda Toyota Hilux dikkatimizi çekiyor.

2015 model Toyota Hilux modeli pick up modeller arasında sunduğu yüksek konfor, ekonomiklik ve performans gibi özelliklerle ön plana çıkmaktadır. 2494 cc motor hacmiyle benzinli bir güç ünitesine sahip olan Toyota Hilux 2.5 modelinin Comfort donanım paketinde hem 4×2 hem de 4×4 çekiş sistemi seçenekleri de yer almaktadır.

Oldukça güçlü olan bu araç için yakıt tüketim değeri olarak fabrika verilerinde ortalama tüketimin 6.5 litre olduğu belirtilmektedir. 5 ileri manuel şanzıman sistemiyle sağlandığı Hilux modelinde yer alan güç ünitesinden 144 hp değerinde güç sağlanırken 343 Nm de tork ortaya çıkmaktadır.

Aracın günümüz satış fiyatı 68 bin TL olup belirtilen model aracın giriş versiyonu olarak kabul edilmektedir.

2015 model toyota hilux 4x4

Bir önceki araba yazımızda Yeni 2016 Opel Astra İncelemesi isimli yazımızda 2016 model astra inceleme, 2016 opel astra fiyatları ve 2016 opel astra yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • toyota hilux 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.