2015 Şubat Jeep Kampanyası

Ülkemizde otomobil sektöründen daha büyük bir pay sahibi olmak isteyen lüks SUV üreticisi Jeep markası yaptığı kampanyalarla da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Firmanın son yıllarda özellikle tasarım konusunda attıkları adımlarla otomobil severlerin büyük bir beğenesini kazanılmaktadır.

2044 jeep renegade fiyatları

Jeep marka modelleri daha avantajlı koşullarla satın almak isteyenlerin Şubat ayı bitmeden yetkili Jeep bayilerine başvurmaları gerekmektedir. Kampanya 2015 Şubat ayı içerisinde geçerli olacaktır.

Bilindiği üzere Jeep Tofaş firması altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Koç Fiat oto kredi bünyesinde düzenlenen kampanyada Jeep marka SUV modellerinden almak isteyenlere özel olarak sabit kur avantajı sunuluyor.

Kampanya kapsamında sabitlenen kur değeri;

1 Euro: 2,70 TL’dir.

Verilen sabit kur değeri 2014 model Grand Cherokee, Yeni Cherokee, Wrangler, Compass ve Renegade modelleri için geçerlidir. Bunun yanı sıra Jeep Renegade kampanyası kapsamında da 40.000 TL değerinde kredi yüzde 0,79 faiz oranıyla verilmektedir. Kredinin vade süresi ise 20 ay olarak belirlenmiştir.

Faizsiz kredi fırsatı ise Jeep Compass modeli için sunulmaktadır. Bu kapsamda faizsiz kredi 40.000 TL ve 18 ay vadeyle verilmektedir.

jeep kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Peugeot 208 İncelemesi isimli yazımızda 2015 model Peugeot 208 ve Peugeot 208 yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • Geely jeep
  • jip arabalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.