2015 Şubat Ford Faizsiz Kredi Kampanyası

ford araç kampanyalaı

Şubat ayı otomobil kampanyaları arasında Ford tarafından düzenlenen kampanya tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanya dahilinde hem binek hem de ticari modellerde geçerli olmak üzere fırsatlar sunulmaktadır.

Ford Faizsiz Kredi Fırsatı

Ford tarafından Şubat ayı boyunca geçerli olacak olan sıfır faizli kredi kampanyası ticari modeller için geçerli olacaktır. Ford Transit Custom faizsiz krediyle satın alınabilirken aynı kampanya Tourneo Custom modeli için geçerlidir. Bu modeller için 20 ay vade süresiyle 24.000 TL değerinde kredi verilebilmektedir.

Bunun yanı sıra 18 ay vade ve sıfır faizle 18.000 TL değerinde de aşağıda belirtilen modeller için kredi imkanı sunulmaktadır. Bu modeller;

Ford Transit Ranger
Ford Connect
Ford Yeni Connect
Ford Transit Courier
Ford Tourneo Courier
Ford Yeni Transit

Ford’un üretimini yaptığı ve oldukça tutulan bir model olan Yeni Focus için de 24 ay vade ve yüzde 0,69 oranında faiz oranıyla 30.000 TL değerinde kredi veriliyor. Bu kredi de sadece bir kere olmak üzere kredi masrafları için 172,5 TL talep edilmektedir. Ford faizsiz kredi Şubat kampanyası sadece Ford yetkili bayilerinde geçerli olmaktadır.

ford ticari araç kredisi

Bir önceki araba yazımızda Mercedes A 180 AMG İncelemesi isimli yazımızda A180 Amg yakıt tüketimi, Mercedes A180 AMG 1.6 modeli ve Yeni Mercedes A 180 AMG hatchback gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins