2015 SsangYong Tivoli 1.6 Modes Fiyatı ve Teknik İncelemesi

SsangYong tarafından ülkemizde satışa sunulan en son modellerden olan Tivoli özgün tasarımı ve yüksek teknoloji donanımlarıyla karşımıza çıkıyor. Son yıllarda Ssangyong markasının ülkemizde giderek yaygınlaştığı ise dikkatlerden kaçmıyor. Diğer markaların rakip modellerine göre daha düşük satış fiyatıyla pazara sunulması da aracı rakipleri karşısında ön plana çıkarmaktadır.

Yeni Ssangyong Tivoli Yakıt Tüketimi

Modelin giriş versiyonu olan 1.6 modes için yakıt tüketim değerleri fabrika üretim verilerine göre aşağıdaki gibi verilmektedir.

Şehir içi yakıt tüketimi: 8.6 litre
Şehir dışı yakıt tüketimi: 5.5 litre
Ortalama yakıt tüketimi: 6.6 litre

1597 cc motor hacmi ve 6 ileri manuel şanzımanıyla satışa sunulan Tivoli 128 hp güç değerine sahiptir. Benzinli motorundan sağladığı 128 hp güç ve 160 Nm tork değeriyle araç maksimum 170 kilometre hıza kadar çıkabilmektedir.

Modes donanım paketinde birçok özelliğin sunuluyor olması da otomobil severlerin beğenisini kazanmaktadır. Ekonomik bir SUV sahibi olmak isteyenlerin Tivoli modelini mutlaka değerlendirmeye almaları tavsiye edilmektedir. Aracın belirtilen modeli 54.600 TL’den satışa sunuluyor.

ssangyong tivoli nasıl

 

Bir önceki araba yazımızda En Çok Satılan SUV Modelleri isimli yazımızda en çok satılan suv modelleri, en çok tutular suv modelleri ve en ucuz suv modelleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • ssangyong tivoli