2015 Renault İndirimli Araç Fiyatları

2015 Renault İndirimli Araç Fiyatları

Ocak ayına özel olarak Renault Plan kampanyası ile birlikte yeni araba almak isteyenlere ve arabalarını değiştirmek isteyenlere oldukça cazip fırsatlar sunulmaktadır. Bilindiği üzere Renault’un bir projesi olan Renault Plan kapsamında araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak en uygun ödeme planları düzenlenmekte ve kişiler araç sahibi yapılmaktadır.

Ocak ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyada ilk olarak kolay ödeme koşullarına ağırlık verilmektedir.

449 TL Taksitle Captur Fırsatı

Bu kampanya dahilinde Renault Captur modeli ayda 449 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabilmektedir. Aynı şekilde Renault markasının en çok tutulan modelleri arasında yerini alan Megane modelinin HB versiyonu da 449 TL taksitle satın alınabilmektedir.

2014 Model Kampanyalı Renault Fiyatları

Kampanyadan yararlanan müşteriler 2014 model Renault araçlarını oldukça cazip fiyatlara satın alabilmektedirler. Bu kapsamda 2014 Renault Clio HB fiyatı 37.850, Megane HB 44.350, Renault Symbol 38.250 ve Captur modeli ise 52.650 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Kampanyanın bitişine az bir zaman kalmasından dolayı zaman kaybedilmemesi tavsiye edilmektedir.

renault ocak kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Skoda Octavia 1.6 TDI Ambition İncelemesi isimli yazımızda 2015 Skoda Octavia 1.6 turbo dizel, Octavia 1.6 dizel Ambition ve yeni kasa Octavia 1.6 dizel gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir