Fiat Ocak Kampanyası

Fiat Ocak Kampanyası

İtalyan otomobil markası Fiat 2015 yılına kampanyalarla giriş yapıyor. Markanın ülkemizdeki en çok tercih edilen modelleri arasında Linea modeli yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Linea hem dış tasarımı hem geniş iç hacmi hem de teknik özellikleriyle herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Linea İçin Sıfır Faizle Kredi

Yeni Fiat Linea modeline sahip olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bu kampanyada 20.000 TL değerinde kredi fırsatı sunulmaktadır. Ödeme süresi ise 20 ay vadeli olarak belirlenmiştir. Kampanyada dikkat çeken konu verilen kredi için hiçbir şekilde faiz talep edilmemesidir.

Kişisel alımlar için geçerli olan bu kampanyadan ticari amaçlı araba alımlarında faydalanıldığı taktirde yüzde 0,33 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kampanya yetkili Fiat bayilerinde geçerli olup 31 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecektir. 2009 ve 2014 yılları arasında en çok satılan araç unvanına sahip olan Linea’ya sahip olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden bayilere başvurmaları ve Fiat Ocak kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almaları tavsiye edilmektedir.

yeni fiat linea dizel fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Corsa Fiyatları ve Özellikleri isimli yazımızda Yeni Corsa 1.2 85 HP fiyatı, Yeni Corsa 1.3 CDTI dizel fiyatı ve yetkili Opel satış bayileri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.