2015 Model Toyota Auris İncelemesi

Yakın bir zamanda yapılacak olan Cenevre Otomobil fuarı öncesi Toyota tarafından makyajlanma operasyonu geçiren yeni kasa Auris modelinin görselleri internet üzerinden yayınlandı.

2016 model auris fiyatları

Otomobil severler tarafından her yıl Auris modeline oldukça büyük bir ilgi gösteriliyor. Sürekli olarak kendini geliştiren Auris modeli yeni kasasıyla tasarım olarak daha agresif bir görünüme kavuşmuş.

İç tasarımda ise şuan için her hangi bir ayrıntı verilmese de modelin yeni bir klimayla birlikte multi medya sistemine sahip olacağı bilinmektedir.

2015 Toyota Auris motor seçenekleri arasında hem dizel hem de benzinli güç üniteleri yer alacaktır. Ayrıca firma tarafından Yeni Auris modelinde kullanılan motorların yeni bir teknoljiye sahip olduğu açıklandı.

Aracın resmi olarak tanıtımı 3 Mart Cenevre fuarında yapılması planlanmaktadır. Tanıtım kapsamında aracın teknik detayları ve motor seçenekleri konularda ayrıntılı bilgilendirme yapılacaktır. Modelin rakipleri karşısında nasıl bir satış performansı sergileyeceği büyük bir merak konusudur. Şuan için Auris’in en büyük rakibi olarak Golf modeli görülüyor.

2016 auris iç mekan

Bir önceki araba yazımızda 2015 Şubat Jeep Kampanyası isimli yazımızda Jeep Renegade kampanyası, Koç Fiat oto kredi ve yetkili Jeep bayileri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.