2015 Model Seat Leon 2014 Fiyatlarıyla Satışta

Seat tarafından düzenlenen ve büyük bir ilgi gören kampanyaların arkası kesilmiyor. Şimdi de rakiplerinden farklı olarak yeni bir kampanyaya imza atan Seat müşteri potansiyelini artırmayı amaçlamaktadır.

2015 seat leon iç mekan

Leon Farkı

Seat’ın üretimini yaptığı modeller arasından Leon sahip olduğu üstün özelliklerle dikkatleri çekiyor. Günümüzde de Leon modelinin yaygın bir şekilde kullanıldığı ve aracın ikinci el pazarında da oldukça ilgi gördüğü bilinmektedir.

2015 Leon 1.2 TSI Fiyatı

2015 model yeni kasa Leon kampanya kapsamında 2014 model Leon fiyatıyla satılmaktadır. Kampanyadan yararlananlar 2015 model Leon’u 49.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabileceklerdir. Belirtilen fiyat 1.2 TSI versiyonu için olmakla birlikte dizel seçeneklerinde de ekstra 3.000 TL değerinde indirim uygulanmaktadır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Noktalar

Belirtilen kampanya sadece yetkili Seat bayilerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Ayrıca Seat’ın diğer kampanyalarını da bayilerdeki uzmanlardan ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

2015 Seat Leon kampanyası haricinde Altea XL ve Ibiza modelleri için de çeşitli fırsatlar sunulmaktadır.

seat leonlarda kampanya

Bir önceki araba yazımızda 2015 Şubat Jeep Kampanyası isimli yazımızda Jeep Renegade kampanyası, Koç Fiat oto kredi ve yetkili Jeep bayileri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • leon araba
  • seat leon 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins