2015 Model Hyundai i20 İçin Yeni Donanım Seçenekleri

Hyundai i serisinin dikkat çekici küçük sınıf modeli i20 yeni donanım seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Yakıt tüketimi ve yüksek performans gibi önemli özelliklere sahip olan aracın üretimi ülkemizde yapılmakta olup ülke genelinde de oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Yüksek satış rakamlarına sahip olan aracın her geçen gün bu rakamı artırdığı da dikkatleri çeken bir diğer ayrıntıdır.

Hyundai i20 için sunulan yeni donanım paketlerinin konfor odaklı olduğu görülüyor. Otomobil dünyasını yakından takip edenlerin bileceği üzere Hyundai i20’nin sahip olduğu en yüksek donanım paketi Elite olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni geliştirilen akıllı donanımlarla birlikte bu donanımları bünyesinde barındıran bir opsiyon paketi ortaya çıkarılacak.

2015 Hyundai i20 Smart Paket

Yeni Smart Paket adı verilen donanım seçeneği içerisinde dikiz aynasına yerleştirilmiş geri görüş kamerası, elektronik olarak kontrol edilebilen dijital sistem klima, otomatik kararma özelliğine sahip olan dikiz aynası ve yağmur sensörü gibi yenilikler yer  almaktadır. Bu paket içerisinde sunulan teknolojik sistemler daha önce Hyundai i20’de bulunmamaktaydı.

Paketin fiyatı ise 2 bin TL olarak belirtilmiştir.

yeni hyundai i20 smart fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Filo Kiralamanın Avantajları isimli yazımızda filo kiralama avantajlı mı, filo kiralama fiyatları ve filo kiralama mantıklı mı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir