2015 Model BMW 1 Serisi

2015 Model BMW 1 Serisi

BMW’nin hem tasarım hem de performans konusunda dikkat çekici aracı BMW 1 serisinin 2015 modelleri dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde internet ortamında görselleri ortaya çıkan serinin son günlerde ise en güçlü modeli olan M135 modelinin görüntüleri ortaya çıktı. Aracın görsellerinde kullanılan rengin son derece iddialı olduğu ve bu renklerle tasarımdaki ayrıntıların daha iyi görüldüğü dikkatlerden kaçmamaktadır.

Aracın karakteristik özelliklerine bağlı olarak özellikle modelin ön tampon tasarımı güçlü bir hale getirilmiştir. Önceki modele göre daha kaslı bir yapıya sahip olan modelin hava giriş delikleri de büyütülerek dinamik bir görünüm sağlanmıştır.

2015 Model BMW 1 Teknik Özellikleri

1 serisinin en güçlü versiyonu olacağı belirtilen M135 modelinin kaputunun altında adeta kükreyen bir güç ünitesi yer alacaktır. Yeni BMW 1 serisi M135 modeli 3.0 litre hacmindeki motoruyla dikkatleri üzerinde topluyor. Benzinli motorun bulunduğu modelde 326 HP güç elde edilebiliyor. BMW 1 yakıt tüketimi konusunda bu versiyonunda da başarısını bir kez daha gösteriyor. Aracın ortalama olarak 100 kilometrede 8 litre yakıt tükettiği belirtilmektedir.

2015 model bmw 1 fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Fiat Punto 1.3 Multijet Urban Fiyatı ve Özellikleri isimli yazımızda Fiat Punto 1.3 dizel yakıt tüketimi ve Yeni Fiat Punto 1.3 Multijet gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.