2015 Model Arabaların Fiyatları

2015 Model Arabaların Fiyatları

2015 yılına yaklaştığımız şu günlerde otomotiv sektöründe faaliyet gösteren birçok firma tarafından yeni modellerin tanıtımları yapılmaya başlandı. Otomobil tutkunlarının büyük bir merakla takip ettiği yeni modellerin özelliklerinin yanı sıra satışa sunulan fiyatları da merak edilmektedir.

2015 yılında da otomobil firmalarının kıyasıya rekabet göstereceği tahmin edilmektedir. Firmalar artık hem lükse hem de ekonomikliğe önem vermektedirler. Özellikle ülkemizdeki uygulanan vergi sisteminden dolayı Avrupa veya başka bir bölgeden ülkemize getirilen araçların fiyatları yaklaşık olarak iki üç katına çıkabilmektedir. Durum böyle olunca ülkemizdeki otomobil alacak kişiler ilk olarak ekonomikliğe dikkat etmektedir.

2015 model arabaların fiyatları şuan için resmi olarak bilinmemektedir. Yapılan otomobil fuarlarında yeni modellerini tanıtan firmalar fiyat listelerini de açıklamaktadırlar. Fakat ülkemizde araçların satışa sunulacağı tarihler ve satış fiyatları net olarak bilinmemektedir.

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde yeni model araç fiyatlarının kademe kademe kesinleşeceği tahmin edilmektedir. Araçların fiyatları belli olmaya başladığı anda merak ettiğiniz araçların satış fiyatlarını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

2015 model araba fiyatları

Bir önceki araba yazımızda İkinci El Piyasasındaki Durgunluk Ne Zaman Biter? isimli yazımızda ikinci el fiyatları ne zaman düşer, İkinci el piyasasındaki durgunluk ve sıfır araç piyasası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • 2015 Model Otomobil Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.