2015 Mayıs Renault Faizsiz Kredi Kampanyası

Her hangi bir faiz ödemek istemeyen Renault tutkunlarına özel olarak yüzde 0 faiz oranıyla kredi imkanı sunulmaktadır.

Renault geçmişten günümüze kadar birçok başarılı modelin üretimini yapmış olup bu üretilen modeller de ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmıştır. İstikrarlı bir şekilde ülkemizde faaliyet gösteren ve çeşitli yatırımlar da yapan markanın düzenlemiş olduğu Mayıs ayı kampanyası tüm binek ve hafif ticari modelleri kapsamaktadır. Her hangi bir şekilde marka ve model farkı olmaksızın tüm araçlarda geçerlidir.

Sadece yetkili Renault bayilerinde sunulan ve sınırlı sayıda araç için verilebilen bu krediden faydalanmak isteyenlerin zaman kaybetmemeleri tavsiye edilmektedir.

15.000 TL değerine kadar yapılan kredi taleplerine 15 ay vadeyle faizsiz bir şekilde verilebilen bu kredi değerinin içerisinde kredi tahsis ücretleri yer almamaktadır.

Ayrıca 15 ay vadeyle faizsiz bir şekilde verilen 15.000 TL’ye kadar olan kredi imkanı sadece perakende satışlar için geçerli olmaktadır. Markanın internet sitesinden veya yetkili Renault bayilerinden kampanya koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için başvuru yapılabilmektedir. Kampanya 31.05.2015 tarihinde sona erecektir.

renault araç kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Hyundai i10 1.0 Style Yakıt Tüketimi ve Fiyatı isimli yazımızda 2015 hyundai i10 fiyatı, hyundai i10 inceleme ve hyundai i10 yakıtı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • mayıs yaz araba zamanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.