2015 Ford C-Max İlk İnceleme

2015 Ford C-Max İlk İnceleme

Kısa bir süre önce Ford C-Max’in ilk fotoğrafları yayınlanmış ve tanıtımının Ekim ayındaki fuarda yapılacağı belirtilmişti. Fuardan önce firma tarafından araçla ilgili ayrıntılar otomobil severlere sunuldu.

Aracın dış tasarımında tüm Ford araçlarından alışkın olunan ön ızgara tasarımı kullanılmış. Bir önceki C-Max modelinden farklı olarak yeni modelde far grubundaki ve tampon tasarımındaki yenilikler dikkatleri çekiyor. Aracın arka tarafında da far gruplarının değiştiği görülmektedir.

2015 Ford C-Max incelemesinde eski modeline göre daha dinamik ve güçlü bir yapıya kavuştuğu çok açık ve net bir şekilde görülüyor. İç mekanda ise ilk olarak 8 inç büyüklüğündeki ekran göze çarpıyor. Ekran eğlence sistemlerini de barındırmaktadır. Bunun yanı sıra malzeme kalitesindeki yükseliş ile birlikte kullanılan teknolojik sistemlerin otomobil severleri mutlu edebilecek özelliklere sahip olduğu söylenebilmektedir.

Tanıtımı yapılan bu model için 120 HP gücündeki motorun yanı sıra 2.0 litrelik 140 HP gücünde ve 163 HP gücünde motor seçenekleri sunulmaktadır. Aynı şekilde benzinli motor seçeneklerinde de 1.0 litrelik ve 1.5 litrelik motorlar bulunmaktadır. 2015 Ford C-Max fiyatı henüz belirtilmemiştir. İlerleyen zamanlarda yeni Ford C-Max hakkında ayrıntılı bilgilerin geleceği tahmin ediliyor.

yeni 2015 ford cmax modeli

Bir önceki araba yazımızda 2014 En Çok Satan Arabalar isimli yazımızda 2014 yılında en çok satılan arabalar, 2015 model araçlar ve En çok satan araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins