2015 Fiat Linea Fiyatı ve İncelemesi

2015 model Fiat modelleri satışa sunulduğu andan itibaren yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştır. Çok uzun yıllardan beri ülkemizde faaliyet gösteren İtalyan otomobil üreticisi Fiat son yıllarda Linea modeliyle sektöre damgasını vurmuştur.

Donanım ve teknolojik özellikleri bakımından beklentileri rahatlıkla karşılayabilen model aynı zamanda performansıyla da beğeniliyor. Geniş iç hacmine sahip olan aracın kokpit tasarımı tasarımı oldukça sade  olup ve pratik kullanım açısından da oldukça başarılıdır.

2014 fiat linea fiyatları

2015 Fiat Linea 1.3 Multijet

1.3 multijet motor teknolojisinin bulunduğu bu versiyonda 95 hp güç üretilirken 200 Nm değerinde de tork sağlanmaktadır. Araçta 5 ileri manuel şanzıman bulunmaktadır.

Yakıt olarak dizel kullanılan modelde şehir içi yakıt tüketimi 6.5 litre, şehir dışı ise 4 litredir. Fabrika verilerinde ortalama tüketim değeri ise 4.9 litre olarak veriliyor.

2015 Fiat Linea 1.3 Multijet Fiyatı

Fiat markasının belirtmiş olduğu fiyat 50.950 TL’dir. Düzenlenen kampanyalarda aracın fiyatında indirimler yapılabilmektedir. İndirimlerden yararlanmak için sitemizi takipte kalmanız yeterli olmaktadır. Aracın farklı motor seçenekleri olduğu gibi farklı donanım paketleri de bulunmaktadır. Kişilerin isteğine göre donanımlar eklenip çıkarılabilmektedir. Bu değişimlerden dolayı fiyat da değişimler yaşanabilmektedir.

yeni linea nasıl

 

Bir önceki araba yazımızda Dizel Neden Az Yakar isimli yazımızda dizel araçlarda yakıt tüketimi ve dizel az mı yakar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins