2015 Fiat Linea Bahar Kampanyası

Fiat ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Fiat Linea modeli için düzenlenen kampanyadan yararlanarak bahara yeni model Fiat Linea ile başlayabilirsiniz. Ülkemizin en çok tercih edilen markalarından biri olan Fiat, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla birlikte son derece uygun avantajlar sunmaya devam ediyor.

2015 Fiat Linea İndirimi

Markanın en çok tercih edilen modeli Linea kampanya kapsamında 39.550 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Başlangıç fiyatı olan 39.550 TL Linea Classic Actual Plus 1.4 Fire 77 HP modeli için geçerlidir.

2015 Fiat Linea Kredi Kampanyası

Sunulan indirimin yanı sıra Fiat Linea almak isteyen müşterilere özel olarak oldukça avantajlı bir kredi fırsatı sunulmaktadır. 20.000 TL değerindeki kredi 20 ay vadeyle sunulabilmekte ve asıl dikkatleri çeken nokta ise kredi için her hangi bir faiz oranı uygulanmamaktadır. Faizsiz bir şekilde sunulan kredi kampanyasından yararlanarak yeni bir Fiat Linea sahibi olabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için en yakıt Fiat bayisine gidebilir veya internet üzerinden iletişim formu doldurabilirsiniz.

 

2015 model fiat linea fiyat listesi

 

Bir önceki araba yazımızda 2015 Renault Fluence Fiyat Listesi isimli yazımızda 2015 fluence fiyatları, 2015 renault fluence ve yeni fluence fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.