2015 Fiat Doblo Cargo 1.6 Multijet Maxi Fiyatı ve Teknik İncelemesi

Hafif ticari araçların lideri Fiat Doblo modeli yenilenmiş kasa tasarımı ve teknolojileriyle yoluna devam ediyor. Fiat Doblo Cargo modeli günümüzde hem ticari faaliyetler için hem de genel kullanımlar için tercih edilebilmektedir. MiniVan sınıfında yer alan aracın genel özelliklerine göz atacak olursak 4756 mm uzunluk, 1880 mm yükseklik ve 1832 mm genişlik gibi fiziksel özellikler karşımıza çıkıyor.

Fiat’ın yeni tasarım anlayışını Doblo Cargo modelinde de uygulamış olması aracın hafif ticari sınıfında yer  almasına rağmen oldukça modern bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Tasarım dışında Maxi donanım paketinde ise sürücü hava yastığı, EBD, ABS, alaşımlı jantlar ve yol bilgisayarı gibi donanımlar da yer alıyor.

2015 Fiat Doblo Cargo 1.6 Multijet Maxi Teknik Özellikleri

Bir ticari araçtan ilk olarak ekonomiklik ikinci olarak ise sağlamlık beklenmektedir. Doblo Cargo modelinin 1.6 multijet maxi versiyonuna baktığımızda karşımıza çıkan detaylar aracın yeterli bir seviyede yer aldığı açıkça ortaya koyuyor. Dizel 1.6 litrelik güç ünitesi araca 105 hp güç sağlıyor. Maxi donanım paketinde güç aktarımı ise 6 ileri manuel şanzımanla sağlanmaktadır.

Yakıt tüketim değerleri ise şehiriçi 6.8 litre, şehir dışı 4.7 litre ve ortalama ise 5.5 litre olarak belirtiliyor. Fiat Doblo’nun özellikleri belirtilen modelin fiyatı ise 2015 Temmuz ayı itibariyle 46.200 TL’dir.

2015 model fiat doblo cargo

Bir önceki araba yazımızda Dacia Duster 1.6 Ambiance 4x2 LPG Fiyatı ve İncelemesi isimli yazımızda dacia duster 1.6 ambiance, dacia duster 1.6 lpgli ve dacia duster yorumları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • fiat doblo 1 6tdizel maxi camli van