2015 Eylül Volkswagen Caddy Kampanyası

Eylül ayına özel olarak birçok kampanya düzenleyen Volkswagen markası yeni bir Eylül kampanyasını daha duyurdu.

Otomobil sahibi olmak isteyenlerin mutlaka değerlendirmeleri tavsiye edilen araç kampanyaları kapsamında son derece avantajlı bir şekilde araç sahibi olunabilmektedir.

Yeni VW Caddy 1.6 TDI

Yeni VW Caddy 1.6 TDI

Yeni Caddy Yeni Kampanya

Yeni Volkswagen Caddy modeline genel olarak bakıldığında eskisine göre daha geniş, konforlu, verimli ve güvenli olduğu net bir şekilde görülüyor.

Eylül ayı boyunca devam edecek olan bu kampanya kapsamında lansman dönemine özel olarak Volkswagen Caddy modeli oldukça uygun fiyatlarla satuşa sunuluyor.

Rakiplerine ciddi anlamda fark atmayı başaran modelin ülkemizde 1.6 litrelik turbo dizel güç ünitesiyle satışa sunulduğu görülüyor. 102 PS güç üretimide bulunan yeni VW Caddy motoru verimli olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Şanzıman seçeneklerini ele aldığımızda ise manuel şanzımanın yanı sıra yeni VW Caddy modeli için 7 kademe DSG şanzıman seçeneğinin de sunulduğu görülüyor.

VW Caddy Eylül Ayına Özel Fırsatlarla Satışa Sunuluyor

Yeni VW Caddy modeli Eylül ayı kampanyası kapsamında 62 bin 310 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Yeni VW Caddy İç Mekan Tasarımı

Yeni VW Caddy İç Mekan Tasarımı

 

Bir önceki araba yazımızda 2015 Eylül Renault Faizsiz Kredi Kampanyası isimli yazımızda Renault Eylül Kampanyası, Renault faizsiz kredi ve Renault Kampanya Eylül gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins