2015 Eylül Renault Faizsiz Kredi Kampanyası

Fransız otomobil üreticisi Renault’un ülkemizde uzun yıllardan beri başarılı bir şekilde faaliyet gösterdiği bilinmektedir. Hemen her modeliyle yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran markanın Eylül ayına özel olarak avantajlı fırsatlarla araç sahibi olma imkanı sunduğu görülüyor.

2015 Renault Faizsiz Kredi Kampanyası

2015 Renault Faizsiz Kredi Kampanyası

Renault Faizsiz Kredi Fırsatı

Ülkemizde büyük bir talep gören Renault modelleri için Eylül ayına özel olarak faizsiz kredi fırsatıyla sunuluyor. Hafif ticari ve binek modeller için geçerli olan kampanya kapsamında 15 bin TL değerindeki kredi 15 ay vadeli şekilde verilebilmektedir.

Düşük Faizli Kredi Seçenekleri

Renault tarafından 15 bin TL’den daha yüksek kredi ihtiyaçları için de kredi imkanı sunuluyor.

Maksimum 48 bin TL’ye kadar kredi verilebilirken faiz oranlı ise şu şekilde karşımıza çıkmaktadır;

  • Maxxi Koruma (kredi koruma sigortası) yüzde 1,04
  • Maxxi korumasız yüzde 1.09

Hafif ticari modellere özel olarak ise vergi levhası sahiplerine vergi levhalarının ibraz edilmesi durumunda aracın fatura bedelinin yüzde 100’üne kadar kredi verilebilmektedir.

Faizsiz ve düşük faizli kredi fırsatları Eylül ayı boyunca sunulacak olup sadece yetkili Renault bayilerinde kullanılabilmektedir.

Bir önceki araba yazımızda Citroen Yeni DS Modelleri Fiyat Listesi Açıklandı isimli yazımızda 2015 Citroen DS Fiyatları, Yeni Citroen DS Fiyatları ve Yeni DS Fİyat Listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins