2015 Eylül Mercedes Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk tarafından Eylül ayına özel olarak binek ve hafif ticari Mercedes modelleri için çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Yüzde 0,69 Faiz Oranıyla 85 Bin TL

Mercedes’in en çok ilgi gören A Serisi, B Serisi ve CLA modelleri için 85 bin TL değerindeki kredinin yüzde 0,69 gibi oldukça düşük bir faiz oranıyla kullanıma sunulduğu belirtiliyor.

Yeni Mercedes A Serisi Modelleri
Yeni Mercedes A Serisi Modelleri

Yüzde 0,89 Faiz Oranıyla 180 Bin TL

Diğer yandan markanın GLA, C Serisi, C-Coupe, GLK ve E Serisi modelleri için yüzde 0,89 faiz oranıyla 125 bin ile 180 bin TL arasında kredi verilebildiği ifade ediliyor.

Yeni Mercedes GLA Modeli
Yeni Mercedes GLA Modeli

Ayda 2.103 TL Taksitle Mercedes Sahibi Olun

Eylül ayına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri ve 2 bin 103 TL’den başlayan kredi taksitleriyle Mercedes B Serisi sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Yeni Mercedes Benz B Serisi Modelleri
Yeni Mercedes Benz B Serisi Modelleri

Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı

Alman otomobil devi Mercedes-Benz markasının olmazsa olmazlarından biri haline gelen Mercedes-Benz Yıldızı ışıklı yeni görünümüyle ek bir paket olarak satın alınabiliyor. Fiber optik kablolar ve LED teknolojisinin kullanıldığı yıldız aksesuarı oldukça avantajlı fiyatlarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden satın alınabilmektedir.

Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı
Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı

Bir önceki araba yazımızda Toyota Eylül 2015 Kampanyası isimli yazımızda Toyota Eylül Kampansı, Yaris Hybrid ve Yeni Toyota Corolla gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.