2015 Ekim Volkswagen Kampanyası

Alman üreticinin son derece zorlu günler geçirdiği biliniyor. İlk olarak Amerika’da ortaya çıkan egzoz emisyon manipülasyonunun ardından olayın kısa süre içerisinde Avrupa’ya da sıçradığı biliniyor. Tüm bunlara rağmen olayı en az zararla atlatmak için çeşitli planlamalar yapan firmanın geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunduğu hatırlanmaktadır.

Yapılan açıklamalar kapsamında 2016 itibariyle manipülasyondan etkilenen tüm otomobillerin problemlerinin ücretsiz bir şekilde VW tarafından çözüleceğinin sözü verildi.

Diğer yandan Alman otomobil devinin kampanya ve yeni modeller üzerinde de çalışmalarına devam ettiği görülmektedir.

Ekim ayı boyunca yeni bir Volkswagen marka otomobile sahip olmak isteyenlere özel olarak VW Finans aracılığıyla yüzde 1,34’den başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunuluyor. Bunun yanı sıra tercih edilen krediye ek olarak eklenecek 2 sigorta ürünüyle birlikte faiz oranının yüzde 1,29’a kadar düşebildiği de dikkatlerden kaçmıyor.

Kampanya dahilinde belirtilenlere kredi dosya masrafının dahil edilmediği ve ayrıntılı bilgi için en yakın Volkswagen Yetkili Satıcı’sının ziyaret edilmesinin yeterli olacağı belirtilmektedir.

Volkswagen Ekim Ayı Kampanyası

Volkswagen Ekim Ayı Kampanyası

Bir önceki araba yazımızda Citroen Ekim 2015 Kampanyası isimli yazımızda Citroen, Ekim ve Kampanya gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir