2015 Ekim Kia Kampanyası

Kia her ay olduğu gibi Ekim ayında da yeni bir kampanyayla otomobil sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkıyor.

Hemen her modelini son derece uygun fiyatlarla satışa sunan Kia’nın Ekim ayına özel fırsatları dikkatleri çekiyor. Bilindiği üzere Kia Sportage modeli ülkemizde en çok tercih edilen SUV modelleri arasında yer alıyor.

Markanın satışa sunduğu modellerinin tamamında düşük yakıt tüketimi dikkatleri çekerken aynı zamanda gelişmiş teknolojilerin de araçların bünyesinde yer aldığı görülüyor.

Kia Ekim Ayı Kampanyalı Fiyatları

  • Kia cee’d 70 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup modelin etkileyici bir tasarıma ve gelişmiş teknolojilere sahip olduğu görülmektedir.
  • Kia Soul modeli markanın yeni fenomeni olarak kabul edilmekte olup kampanya kapsamında 87 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
  • Kia Sorento modeli markanın en iddialı SUV modeli olarak biliniyor. Ekim ayı boyunca Sorento modeli 209 bin 900 TL’den başlıyor.
  • Kia Sportage ise Türkiye’de en çok tercih edilen Kia modeli olarak belirtiliyor. Aracın başlangıç fiyatı 72 bin TL’den başlıyor.
  • Sınıfının öne çıkan modeli Kia Rio ise 46 bin TL’den başlayan oldukça uygun fiyatlar satışa sunuluyor.
  • Tasarım detaylarıyla büyük bir övgü gören Picanto modeli de 46 bin 700 TL’den başlıyor.
  • Kia K2500 ticari modeli ekonomikliğiyle ön plana çıkmakta olup 49 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.
Kia Ekim Ayı Kampanyaları

Kia Ekim Ayı Kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Lada Vesta Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı isimli yazımızda Fiyatları, Lada Türkiye ve lada vesta gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins