2015 Ağustos Peugeot Kampanyası

Peugeot Türkiye tarafından Ağustos ayına özel olarak otomatik vites fırsatları düzenlemekte olup araç sahibi olmak isteyenlere büyük bir şans sunmaktadır.

Ülkemizde her geçen yıl büyüme oranını artıran Peugeot firmasının ürettiği modelleri oldukça fazla ilgi görmektedir. Temmuz ayı raporlarına baktığımızda markanın ülkemizde toplam 3 bin 144 adet otomobil satışı yaptığını görüyoruz.

Marka 308, 3008 ve 5008 modelleri için başlattığı kampanyada 5 bin TL’ye varan destekle otomatik vites seçeneğiyle birlikte sahip olma fırsatı tanıyor. Peugeot 2008 modelinde ise ETG Dizel otomatik şanzıman seçeneği maneul vites fiyatına satın alınabilirken bunun yanı sıra marka tarafından 1.500 TL değerindeki cam tavan da hediye olarak verilmektedir.

Markanın ticari modelleri için sunulan fırsatlara baktığımızda ise Peugeot Bipper Tepee modeline özel olarak faizsiz ve 15 ay vadeyle 15 bin TL değerinde kredi verilebildiğini görüyoruz.

Bir başka ticari model olan Peugeot Partner Tepee için ise faizsiz 20 ay vadeyle 20 bin TL değerinde kredi verilebilmektedir. Peugeot Ağustos kampanyalarından yararlanmak için Ağustos ayı sona ermeden yetkili satış merkezlerine müracaat etmeniz tavsiye edilmektedir.

2015 peugeot faiz oranları

Bir önceki araba yazımızda 2016 Opel Astra Motor Seçenekleri isimli yazımızda 2016 opel astra fiyatları, 2016 opel astra motoru ve 2016 opel astra özellikleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.