2014 Yeni Kia Rio İncelemesi

2014 Yeni Kia Rio İncelemesi

Güney Koreli otomobil devi Kia, ülkemizde oldukça etkili çalışmalara imza atmaktadır. Son zamanlarda ürettiği ve ülkemizde satışa sunduğu modellerin tamamı başarılı satış oranlarını yakalamayı başardı.

Bir önceki modeline göre büyük bir tasarım değişikliği yaşayan 2014 Kia Rio HB sektörde kendine ciddi bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. İç tasarımda da aynı durum söz konusudur. Özellikle yükselen malzeme kalitesi, teknolojik donanımlar ve modern tasarımlar kendisini en iyi şekilde hissettirmektedir. Araç birçok bakımdan Volkswagen Polo modeliyle benzerlikler taşımaktadır.

1.4 litrelik motorunda 6 ileri manuel şanzıman sistemi bulunmaktadır. Bu sayede de tüm devirlerde kullanıcısına rahat bir kullanım sunmaktadır. Sert süspansiyona sahip olan bu araç engebeli yollarda iç mekanda küçük rahatsızlıklar verebilmektedir. Güvenlik olarak ise Kia firması üzerine düşenin en iyisini yapmıştır. Üç farklı güvenlik sistemini tüm sınıf ve modellerde müşterilerine standart donanım olarak sunmaktadır. Yüksek kalite ve modern sayılabilecek özelliklere sahip yeni Kia Rio hb modeli fiyatıyla da büyük bir beğeni kazanmaktadır.

Şuan 2014 Kia Rio hb fiyatı 50.750 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Donanım ve diğer özelliklere bağlı olarak fiyatta değişimler meydana gelebilmektedir.

yeni kasa 2014 kia rio fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Ford C-Max İlk İnceleme isimli yazımızda 2015 Ford C-Max fiyatı, 2015 Ford C-Max incelemesi ve yeni Ford C-Max gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins