2014 Toyota GT 86 Modeli

toyota gt 86     Toyota araba konusunda güçlü ve daha etkili performans sunan modellerini üretmeye devam etmektedir. GT 86 Modeli hız sevenler ve daha güçlü bir araç kullanmak isteyenler için üretilmiştir. Şekli ve tasarımına baktığımız zaman “Yarış arabalarını” andıran modelde, özellik olarak dikkat çeken yanları insanları büyülemekte.Silindir hacmi ” 1998 cc” boyut özelliğinde ayarlanmıştır. 200 Hp beygir gücü sayesinde, zorlu yollar yada dik yokuş gibi yerlerde zorlanmadan en güçlü performans gösteren araç tipidir. İç tasarımı da modern araçlarda olması gerekenden daha fazlasını sunduğu için harika bir model sizlere sunulmaktadır.

2014 Toyota GT 86 Modeli tasarımı ve şekliyle beraber hak ettiği değeri alan bir araçtır. Şehir içi ve şehir dışı olarak yakıt tüketimi de ayarlanmıştır. Şehir içi tüketimde “10.4 lt” ve Şehir dışında “6.4 lt” şeklinde ayarlanan yakıt özelliğine baktığımız zaman, şehir dışı uzun yollarda az yakması da araç için gerekenden daha fazla özelliği sunmaktadır. Düz yol veya değişiklik gösteren yollarda maksimum hız olarak “226 km” sabit hız yapması da tutkulu bir heyecan vermektedir.

Toyota GT 86 yeni model ve dizayn olarak üretildiği için, kullanıcılarına harika özelliklerini sunmaktadır. bagaj hacmi “218 km” olması da yarış arabasına benzeyen bu model arabayı tamamen çekici yapmaktadır. Hava yastıklarıyla beraber kaza yapılması anında güvenliğinizi en yüksek kaliteye çıkarma adına sağlam bir özelliktedir. Aynı zamanda araç içinde koltukların “Deri döşeme” olarak kaplanması ne kadar ince ayrıntılarla dizayn yapıldığının göstergesidir. Yol bilgisayarı da uzun yollarda gereken özellikleri tamamen sunmaktadır. Araç hız yapımlarında yüksek hız seviyesine endeksli olduğu için, Fren güvenliği de bu hıza bağlı olarak daha güçlü şekilde yapılmıştır. Fiyat olarak baktığımız zaman;

Araç özelliklerine göre fiyat bakımından da sağlamdır ; 175.000 TL

 

yeni toyotatoyota gt 86 modeli

Bir önceki araba yazımızda 2014 Citroen Berlingo Combi Model Özellikleri isimli yazımızda 2014 Citroen Berlingo Combi Özellikleri, Citroen Berlingo Combi Fiyatı ve Yeni Citroen Berlingo Combi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir