2014 Toyota Avensis Fiyatları

2014 Toyota Avensis Fiyatları

Uzun yıllardan beri ülkemizde Toyota marka araçlar büyük bir ilgi görmekte ve günümüzde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle Corolla modeli firmanın efsanevi araçlarından kabul edilmektedir. Her geçen dönem otomobil sektöründe zirveye doğru ilerleyen firma çıkardığı modellerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2014 model Toyota Avensis markanın iddialı araçlarından birisidir.

Dış ve iç tasarım, malzeme kalitesi, motor özellikleri, performans değerleri ve güvenlik donanımlarıyla üst düzey bir araç olarak kabul edilen Avensis’in birbirinden farklı motor ve donanım paketleri bulunuyor. Güncel 2014 Avensis fiyatları dikkate alındığında listenin başında Toyota Avensis 1.6 Elegant modeli görülmektedir. Bu model şuan 67.500 TL’den satışta bulunuyor. Modelin versiyonları arasındaki fiyat farklılıklarının ağırlıklı olarak motor seçeneklerinden kaynaklandığı söylenebilir.

Satış fiyatlarında zirvede ise Toyota Avensis 2.0 Premium versiyonu dikkatleri çekiyor. Full donanım olarak tabir edilebilen bu araçta 2.0 litre hacminde son derece güçlü bir motor bulunmaktadır. Aracın satış fiyatı ise 135.200 TL’dir.

yeni avensis fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Fiat Kasım Kampanyası ve Araç Fiyatları isimli yazımızda 2014 Linea fiyatı, Fiat nakit indirimi ve Fiat ticari araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.