2014 Ssangyong Kampanyası

2014 Ssangyong Kampanyası

Güney Kore’nin iddialı ve bir o kadar da başarılı otomobil markası Ssangyong bir süredir ülkemizde de satış yapmaktadır. Markanın her yeni çıkardığı modelle birlikte ülkemizde göstermiş olduğu faaliyetleri artırdığı çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Firmanın araçlarının 4×4 ve SUV segmentinde olması da diğer firmalardan ayıran farklılığıdır.

Firmanın ülkemizdeki satışları Şahsuvaroğlu Dış Ticaret tarafından yürütülmektedir. Firma Aralık ayına özel olarak kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Aralık ayının bitimine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında takas durumunda 4.000 TL değerine kadar indirim yapılmakta ve kredi kullanım durumlarında ise her hangi bir faiz uygulanmamaktadır.

Ssangyong 4×4 modellerinde sunduğu 4.000 TL değerindeki takas indirimini 4×2 modellerinde ise 2.000 TL olarak uygulamaktadır. Ayrıca 4×2 için 20.000 TL değerinde faizsiz ve 20 ay vadeli kredi de sunulmaktadır. Aralık ayı Ssangyong kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için Şahsuvaroğlu satış merkezlerine uğramanız yeterli olmaktadır. Şirket sadece belirli sayıdaki araçlar için kampanyasını uygulamaktadır.

ssangyong 4x4 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Seat Leon 1.6 TDI Style Start&Stop DSG Özellikleri ve Fiyatı isimli yazımızda 2014 model Leon 1.6 TDI fiyatı, Seat Leon 1.6 TDI şehir içi yakıt tüketimi ve Yeni Seat Leon 1.6 TDI gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins