2014 Skoda Kış Kampanyası

2014 Skoda Kış Kampanyası

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak Skoda kampanyası karşınıza çıkıyor. Skoda firması ürettiği otomobillerle birçok şeyi aynı anda müşterilerine sunabilmeyi amaçlamaktadır. Konfor, teknoloji, keyif ve eşsiz bir deneyimi ürettiği otomobillerde bulunduran Skoda, satış sonrası da teknik destek vermeye devam ediyor. Araçların bakımı ve güvenliği açısından büyük bir önem taşıyan teknik servislerin günümüzde maddi problemlerden dolayı tercih edilmediği dikkatlerden kaçmıyor.

Skoda bu algıyı değiştirmek amacıyla 2014 Skoda bakım fiyatları üzerinde yeni bir kampanya düzenlemektedir. Kış bakım kampanyası olarak adlandırılan bu çalışmada hem yedek parçalarda hem de işçilik masraflarında oldukça büyük indirimler uygulanmaktadır. Aralık ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyada Skoda yetkili servislerinde yapılacak olan tüm işlemlerde yüzde 20 oranında indirim uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra bu süreçte bakımlarını yaptıran araç sahiplerine önümüzdeki yıl yapılacak olan bakımlarda da kullanabilecekleri indirim kodları da verilecektir.

Ayrıca yetkili servislerden Goodyear marka 4 adet kar lastiği alan müşterilere hediye olarak valiz verilmektedir. Skoda kış bakım kampanyası dahilinde sunulan tüm avantajlar Türkiye genelinde hizmet veren tüm yetkili servislerde geçerli olacaktır.

skoda kış bakım masrafları

Bir önceki araba yazımızda Araçlarda Subap Nedir Nasıl Çalışır isimli yazımızda Subap Ayarı, Subap Nasıl Çalışır ve Subap Nedir gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.