2014 Opel Corsa Fiyatları

2014 Opel Corsa Fiyatları

Küçük sınıf kategorisinde rakiplerine önemli bir fark atmayı başaran Opel Corsa her çıkan yeni modeliyle otomobil severleri kendisine daha çok çekmeyi başarmaktadır. Opel tarafından üretilen bu araç hem performans hem de ekonomiklik açısından son derece uyumludur. Yeni Opel Corsa 1.2 litreden başlayan küçük motor hacimleriyle hem vergi oranını düşürmekte hem de yakıt tüketimi ciddi oranda azalmaktadır.

Güncel olarak yayınlanan Opel Corsa fiyatları listesinin en düşük fiyatıyla birinci sırada Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia modeli yer almaktadır. Bu model günümüzde yetkili Opel satış merkezlerinde 36,850 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu modeli 39,450 TL ile aynı modelin Easytronic versiyonu takip etmektedir. Modelin fiyatını şanzıman sistemi, motor büyüklüğü ve donanım paketleri ciddi oranda etkilemektedir.

1.3 litrelik motor hacmine sahip versiyonların ise fiyatları 47.930 TL ile 52.260 TL arasında değişmektedir. Performans açısından büyük bir verim sağlayan 1.4 litrelik hacme sahip motor seçeneklerinde ise Opel Corsa 1.4i Twinport Active versiyonun fiyatı 42.280 TL’dir. Belirli zaman aralıklarında düzenlenen Opel kampanyalarından faydalanarak belirtilen fiyatlardan daha düşük bir şekilde arabanızı satın alabilirsiniz.

2014 yeni opel corsa fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Renault Kasım Ayı Kampanyalı Satış Fiyatları isimli yazımızda 2014 Megane HB fiyatı, 2014 Renault Clio Hb ve Renault faizsiz kredi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • 2014 model opel corsa fiyatları