2014 Opel Astra Sedan Fiyatları

2014 Opel Astra Sedan Fiyatları

Ülke genelinde büyük bir rağbet gören Opel Astra modeli her geçen sene satış rakamlarını yükseltmeye devam etmektedir. Firmanın açıkladığı resmi rakamlardan aracın ikinci el piyasasında da son derece tercih edilen bir araç olduğu açık ve net bir şekilde görülebiliyor.

2014 model yeni Astra modeli sedan sınıfında farklı motor seçenekleriyle satışa sunulmuştu. Aracın 1.3, 1.4 ve 1.6 litre hacmine sahip 3 farklı motor seçeneği bulunmaktadır. Araçların fiyatlarını ilk olarak motor seçenekleri etkilemektedir. Motor seçeneğinin yanı sıra modelin farklı versiyonları bulunmakta ve her versiyonda ise farklı donanımlar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da belirgin fiyat farkları meydana gelebiliyor.

Astra Sedan fiyat listesinde başı Opel Astra sedan 1.6 Business modeli çekmektedir. Bu modele şuan 54.310 TL vererek sahip olunabilmektedir. 1.3 litre motor hacmine sahip modeller de 66.290 TL’den başlayan fiyatlarla satıştadır. Tercihini 1.4 litrelik motordan yana kullananların ise 61.140 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Listeye genel itibariyle göz atıldığında Yeni Astra Sedan fiyatları 54.000 TL ile 83.000 TL arasında değişkenlik gösterdiği söylenebilir.

2014 model astra sedan kaç para

Bir önceki araba yazımızda Ford Binek ve Ticari Araçlarda Ekim Kampanyası isimli yazımızda Ekim Ford araç kampanyası, Ford binek araç kampanyası ve Ford Ekim ayı kampanyaları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • 2014 opel astra sedan fiyatları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins