2014 Opel Astra İncelemesi

2014 Opel Astra İncelemesi

Tasarım özellikleriyle performansı doğru orantılı seyreden Astra modeli son derece dinamik ve konforlu bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yolcuların ve sürücünün konforu için tüm ayrıntıların düşünüldüğü araçta yolculuklar da oldukça keyifli bir hal almaktadır.

İç mekan tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi her açıdan rahatlıkla görülebiliyor. Ayrıca aracın hb olmasına rağmen geniş bir iç mekan hacmi sunması da dikkatlerden kaçmıyor. Geniş iç hacim ve yumuşak süspansiyon sistemi sayesinde kusursuz bir yolculuk imkanı sunulan yeni Opel Astra modelinde iki farklı motor seçeneği de sunulmaktadır.

Benzinli ve dizel olarak iki farklı şekilde sunulan motor seçeneklerinden elde edilen güçler 95 hp ve 140 hop arasında değişmektedir. 2014 Opel Astra 1.6 dizel seçeneği 136 hp güç üretmekte olup performans beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Yakıt tüketimlerini minimum seviyeye indirilmesi için start and stop sisteminin de bulunduğu aracın son derece çevreci olduğu da görülüyor.

Yeni Corsa fiyatı 43.566 TL den başlamakta, motor ve donanım tercihlerine bağlı olarak bu fiyat 56.660 TL değerine kadar çıkabilmektedir.

yeni hb opel astra fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2014 Civic Hatchback İncelemesi isimli yazımızda 2014 hatchback Civic 1.6, 2014 hatchback Civic fiyatı ve 2014 hatchback Civic modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir