2014 Nissan Micra Fiyatları

2014 Nissan Micra Fiyatları

Ülkemizde satışa sunduğu başarılı otomobil modelleriyle her geçen gün başarısını artırmayı hedefleyen firmanın yeni model araçlarının piyasaya çıkarılmasına çok az bir süre kala 2014 model Nissan modelleri üzerinde ciddi oranlarda indirimler uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra yapılan kampanyalarla kişilerin maddi durumlarına uygun ödeme planları da düzenlenebilmektedir.

Nissan’ın küçük sınıf otomobilleri arasında yer alan Micra modeli özellikle şehir içi yoğunluklu araç kullananların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Hem satış fiyatları hem de kullanım masrafları açısından büyük bir ekonomiklik sağlayan Micra modelinin farklı donanımları bulunmaktadır.

2014 model Micra fiyatları arasında donanım farklılığından kaynaklanan değişiklikler meydana gelmektedir. Güncel satış listesinde en düşük etiket fiyatıyla ilk sırada Nissan Micra 1.2 Street modeli bulunuyor. Micra’nın Street versiyonu 38.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yıl sonu kampanyasından yararlanılarak araç çok daha ucuza satın alınabilmektedir. Aynı versiyonun CVT şanzımana sahip modeli ise 42.490 TL satış fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Firmanın tüm versiyonları için CVT şanzıman seçeneğini sunduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

Micra Desire CVT modeli listedeki en yüksek satış fiyatına sahip modeldir. 2014 Micra 1.2 Desire CVT 50.490 TL satış fiyatına sahiptir. Micra modeline sahip olmak isteyenlerin Nissan kampanyasından yararlanmaları tavsiye edilmektedir.

nissan micra 1.2 yakıt tüketimi

Bir önceki araba yazımızda Hyundai Elantra Fiyatları isimli yazımızda Hyundai Elantra 1.6 crdi Elite AT, Hyundai Elantra 1.6 crdi Style ve Hyundai Elantra dizel gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins