2014 Model Seat Leon Fiyatları

2014 Model Seat Leon Fiyatları

Seat markasının üretimini yaptığı araçlar arasında Leon modeli ayrı bir öneme sahiptir. Ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de Leon modeli birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Tasarımı, güç ünitesi, bünyesinde barındırdığı teknolojik donanımlarıyla otomobil tutkunlarının büyük bir beğenisini kazanan bu model her geçen yıl kendisini bir üst seviyeye taşımaktadır.

2014 Yeni Seat Leon modelinde farklı motor üniteleri ve donanım paketleri seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler arasından ihtiyacınıza göre rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Seat Leon 1.2 TSI Style versiyonu fiyat listesinde en düşük fiyatla birinci sırada yer almaktadır. Bu model 49.900 TL ile otomobil severlerin karşısına çıkmaktadır. Aynı modelin otomatik şanzıman sistemine sahip versiyonun fiyatı ise 56.400 TL’dir.

Yakıt olarak benzin kullanan bir diğer motor seçeneği ise 1.4 litre hacmindeki güç ünitesidir. Bu modelin fiyatı 61.500 TL’dir. Dizel seçeneklerinde 1.6 ve 2.0 litre hacmindeki motorlar bulunmaktadır. 2014 Seat Leon 1.6 TDI style modeli 60.000 TL, otomatik vitesli modeli ise 68.000 TL’dir.

Performans konusunda beklentileri yüksek olan kullanıcıların Leon 2.0 TSI Cupra modelini tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Bu modelin fiyatı 125.000 TL’dir.

seat leon 2014 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2.El Araç Piyasasında Son Durum isimli yazımızda İkinci el araç piyasası ve yıl sonu araç kampanyaları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins